Privatumo politika

MŪSŲ PRIVATUMO POLITIKA

Sveiki atvykę į "FUJIFILM"

Mes džiaugiamės, kad Jūs lankotės mūsų tinklalapyje ir domitės mūsų kompanija, produktais bei paslaugomis. Mums svarbu, kad Jūsų privatumas būtų apsaugotas, kol Jūs lankotės mūsų tinklalapyje. Mes renkame, apdorojame ir naudojame asmens duomenis mūsų tinklalapyje (www.fujifilm-connect.com), vadovaudamiesi atitinkamais duomenų apsaugos įstatymais, tame tarpe ir Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (EU) 2016/679 (BDAR).

Duomenų valdymas

Duomenų valdytojas, atsakingas už visus asmens duomenis, surenkamus šiame tinklalapyje, yra

 

"FUJIFILM" Lietuva UAB

 

Asmens duomenų surinkimas ir apdorojimas

Iš principo, Jūs galite lankytis mūsų tinklalapyje ir nepasisakydami, kas esate. Neturėdami išsamesnės informacijos apie Jus, mes tik surenkame ir apdorojame atitinkamą techninę informaciją, kaip antai Jūsų interneto paslaugų tiekėjas, tinklalapis, iš kurio Jūs patekote į mūsiškį, bei mūsų tinklalapio puslapiai, kuriuose lankėtės. Ši informacija naudojama tik mūsų svetainės tikslais. Šie duomenys taip pat analizuojami statistikai, tuo tarpu Jūs, kaip individualus vartotojas, išliekate anonimu.

Mes apdorojame Jūsų asmens duomenis remdamiesi Jūsų sutikimu tam ,kad galėtume veikti pagal sutartį arba mūsų teisėtiems interesams įgyvendinti, kaip antai, atsakyti į Jūsų užklausas bei pagerinti mūsų svetainės pasiūlymus, produktus ir paslaugas pagal Jūsų pageidavimus (Str. 6 (1) (a), (b) ir (f) BDAR).

Asmens duomenys renkami tik tuo atveju, jei Jūs mums pateikiate šią informaciją, pavyzdžiui, registruojantis norint gauti personalizuotas paslaugas. Jie apdorojami ir naudojami tik šioms personalizuotoms paslaugoms teikti arba apdoroti Jūsų užklausas.

Be to, mes turime teisę apdoroti ir naudoti Jūsų duomenis reklamos ir rinkos tyrimo tikslais arba teikdami personalizuotas paslaugas, jei Jūs esate išreiškę savo sutikimą. Jei sutinkate, Jūsų ieškota informacija lankantis mūsų svetainėse gali būti saugoma vartotojo profilyje, kad būtų galima Jums pateikti personalizuotą informaciją (pvz., naujienlaiškio ar kitos marketingo komunikacijos priemonės forma). Taip pat mes galime rinkti informaciją apie mūsų el. paštu vykdomo marketingo kokybę ir sėkmę (pvz., analizuodami mūsų siunčiamo el. pašto atidarymo ar paspaudimų skaičių). Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą ir tai turės atitinkamas pasekmes ateityje.

Jei naudojatės personalizuotomis paslaugomis, mes naudosime Jūsų asmens duomenis, reikalingus teikti paslaugas Jūsų registracijos laikotarpiu ir taip ilgai, kaip numato atitinkami įstatymai. Mes dalinamės Jūsų duomenimis su "FUJIFILM" susijusiomis bendrovėmis, jei tai reikalinga atsakant į Jūsų užklausas arba teikiant paslaugas. Mes galime persiųsti užklausas dėl mūsų produktų ir paslaugų platintojui, atsakingam už atitinkamą produktą ar paslaugą ir regioną.

 

Jei susikūrėte vartotojo paskyrą, mes saugome Jūsų duomenis tol, kol ją turite. Jūs galite paskyrą panaikinti bet kuriuo metu savo profilyje pasirinkdami "Naikinti paskyrą". Panaikinus Jūsų paskyrą, mes saugome atitinkamus duomenis tik tam ,kad išpildytume sutarties sąlygas arba kaip to reikalauja įstatymas.

Savo vartotojo paskyroje Jūs galite administruoti savo kontaktinius duomenis, peržiūrėti esamus ar buvusius užsakymus (jei taikoma). Jūs taip pat galite bet kada panaikinti savo paskyrą profilyje paspausdami "Naikinti paskyrą". Prašome laikyti savo prieigos duomenis konfidencialiais ir neatskleisti savo slaptažodžio jokiai trečiajai šaliai. Mes neatsakome už neteisėtą pasinaudojimą Jūsų slaptažodžiu, nebent tai įvyktų dėl mūsų kaltės. Kol neatsijungiate nuo mūsų svetainės, Jūs esate prisijungęs. Tai leidžia Jums naudotis mūsų svetaine ir įvairiomis jos funkcijomis neprisijungiant iš naujo. Sesijos pabaigoje prašome uždaryti savo naršyklę, ypač jei trečioji šalis turi prieigą prie Jūsų kompiuterio. Jei sužinojote ar įtariate, kad trečioji šalis įgijo neteisėtą prieigą prie Jūsų duomenų ar pasinaudojo Jūsų paskyra, prašome nedelsiant pasikeisti savo slaptažodį ir informuoti mus el. paštu.

Perdavimas institucijoms

Jūsų asmens duomenys gali būti perduodami institucijoms tik vadovaujantis imperatyviąja teise.

 

 

Jūsų pateiktą informaciją naudojame Jūsų reklaminio prašymo apdorojimui ir kitoms užklausoms. Apdorojus Jūsų reklaminį prašymą ir paskyrus Jums atlygį, Jūsų pateikti papildomi asmens duomenys (NB: išskyrus duomenis, pateiktus FUJIFILM Connect vartotojo paskyrai sukurti) bus saugomi daugiausia 30 dienų, o po to ištrinti, išskyrus Jūsų vardą, atitinkamą prašymo numerį ir vertę, kurie bus saugomi iki įstatymais numatyto saugojimo laikotarpio pabaigos pagal galiojančius mokesčių ir prekybos įstatymus. Jūsų pateikti asmens duomenys (įskaitant išsaugotuosius) nebus naudojami jokiems kitiems tikslams, nebent mes privalėsime jais pasinaudoti reguliavimo tikslais.

Duomenų perdavimas reklaminių prašymų administravimui

Įgyvendindami savo sutartinius įsipareigojimus galime pasitelkti trečiąją šalį vykdyti reklaminių prašymų procedūras už mus ir galime jai perduoti duomenis, reikalingus tokioms procedūroms vykdyti. Trečiajai šaliai gali prireikti surinkti papildomus duomenis Jūsų reklaminiam prašymui apdoroti ir Jums pateikti reklaminį atlygį (taip pat ir atlikti atitinkamus banko pavedimus mūsų vardu). Tokia trečioji šalis veiks griežtai laikantis sutartinių įsipareigojimų pagal mūsų reikalavimus ir atitinkamų duomenų apsaugos įstatymų.

Perdavimas institucijoms

Jūsų asmens duomenys gali būti perduodami institucijoms tik vadovaujantis imperatyviąja teise.

Naujienlaiškis ir reklama

Duomenų naudojimas užsisakant naujienlaiškius el. paštu

Jei Jūs užsisakote mūsų naujienlaiškį ar kitą marketingo medžiagą, mes panaudosime būtinus Jūsų asmens duomenis, kuriuos Jūs pateikėte, kad el. paštu atsiųstume Jums mūsų naujienlaiškį ar kitą marketingo medžiagą, kaip sutarta. Jūs galite atšaukti užsakymą ir atsisakyti naujienlaiškio ar marketingo medžiagos bet kuriuo metu, atsiųsdami mums žinutę arba naudodamiesi atitinkama nuoroda naujienlaiškyje ar marketingo medžiagoje be papildomo mokesčio nei tas, kurį Jūs įprastai mokate savo operatoriui už duomenų siuntimą.

Duomenų naudojimas reklamai el. paštu nesant užsakymo ir Jūsų teisė prieštarauti

Jei mes sužinome Jūsų el. paštą parduodami Jums prekes ar paslaugas, o Jūs tam neprieštaravote, mes turime teisę Jums nuolat siūlyti prekes ar paslaugas, panašias į Jūsų įsigytąsias naudojant šį el. paštą. Jūs bet kada galite atšaukti savo sutikimą tokiu būdu naudoti Jūsų el. paštą ateityje, atsiųsdami mums žinutę arba naudodamiesi atitinkama nuoroda mūsų el. laiškuose be papildomo mokesčio nei tas, kurį Jūs įprastai mokate savo operatoriui už duomenų siuntimą.

Duomenų naudojimas reklamai paštu ir Jūsų teisė prieštarauti

Vadovaudamiesi atitinkamais įstatymais, mes galime turėti teisę saugoti Jūsų vardą ir pavardę, pašto adresą ir, jei taikoma, pareigas ir akademinį laipsnį, ir tai panaudoti siunčiant Jums paštu reklamą, ypač pateikiant pasiūlymus ir informaciją apie mūsų prekes ir paslaugas. Jūs bet kada galite prieštarauti tokiam Jūsų duomenų panaudojimui ateityje, atsiųsdami mums žinutę be papildomo mokesčio nei tas, kurį Jūs įprastai mokate savo operatoriui už duomenų siuntimą.

Slapukų, tinklo priemonių ir socialinių medijų įskiepių naudojimas

Mūsų svetainėje, kurioje naudojami slapukai, yra integruotos įvairios tinklo priemonės (analizės programos ir socialinių medijų paslaugos). Slapukai yra tekstiniai failai, kuriuos siunčia tinklo serveris į vartotojo naršyklę, kad išsaugotų informaciją vartotojo kompiuteryje per naudojamą naršyklę, pavyzdžiui, dabartinis vartotojo IP adresas ir informacija apie vartotoją. Kitą kartą jungiantis prie tinklo serverio, atitinkami vartotojo duomenys perduodami iš slapuko failo. Jūs galite bet kada išjungti slapukų naudojimą, naudojantis Jūsų naršyklės nustatymais. Vis dėlto, pažymime, kad atsisakius slapukų, negalėsite naudotis tam tikromis ar visomis mūsų svetainės funkcijomis.

Mūsų svetainėje yra įdiegti šių socialinių tinklų įskiepiai (bendrai vadinami "tinklais" ar "tinklu"):

facebook.com, valdoma kompanijos Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, JAV (“Facebook”). Įskiepiai pažymėti "Facebook" logotipu (balta “f” mėlyname fone su ženklu "Patinka") arba su priedu “Facebook socialinis įskiepis”. "Facebook" socialinių įskiepių ir jų pasirodymų sąrašą galima rasti facebook.com/policy.php.

Twitter, valdoma kompanijos Twitter, Inc., 795 Folsom St., Suite 600, San Francisco, CA 94107, JAV (“Twitter”). Įskiepiai atpažįstami iš Twitter logotipo (įvairių spalvų paukščio kontūras įvairiuose fonuose). Įvairius "Twitter" logotipus, naudojamus pažymėti įskiepius, galima rasti "Twitter" svetainėje about.twitter.com/en_us/company/brand-resources.html.

Socialinio tinklo Google Plus mygtukas “G+”, valdomas Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV (“Google”). Mygtukas žymimas simboliu “G+” baltame fone. Daugiau informacijos rasite google.com/intl/policies/policies/privacy/.

Pinterest, valdomas Pinterest Trademark Agent, 635 High Street, Palo Alto, CA 94301 JAV. policy.pinterest.com/en/privacy-policy.

Instagram, valdomas Instagram LLC, 1601 Willow Rd, Menlo Park CA 94025, JAV. help.instagram.com/155833707900388.

Youtube, valdomas YouTube, LLC, 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066 JAV. youtube.com/t/terms?reload=9.

del.icio.us, valdomas AVOS Systems, Inc., 273 S. Railroad Ave., Suite A, San Mateo, CA 94401 JAV. del.icio.us/privacy.

LinkedIn, valdomas LinkedIn Corporation, 2029 Stierlin Court, Mountain View, CA 94043 JAV linkedin.com/legal/privacy-policy.

Visi šie tinklo įskiepiai iš esmės veikia vadovaujantis tuo pačiu principu, kaip aprašyta žemiau:

Kai įeinate į mūsų svetainę, tinklo įskiepiai gali sukurti tiesioginę jungtį tarp vartotojo naršyklės ir atitinkamo tinklo serverio. Atitinkamo įskiepio turinys bus tiesiai perduotas iš tinklo į Jūsų naršyklę. Mes neturime įtakos duomenų kiekiui, kuris surenkamas įskiepio pagalba, todėl mes su Jumis galime pasidalinti tik viešai prieinama informacija (žr. aukščiau). Integruotas įskiepis praneša tinklui, kad vartotojas yra mūsų tinkle bei pateikia vartotojo IP adresą. Jei tam tikru momentu vartotojas yra prisijungęs prie šio įskiepio tinklo, tinklas gali susieti prisijungimą su vartotojo paskyra.

Jei vartotojas naudojasi šiais įskiepiais, pavyzdžiui, naudojasi Twitter, spausdamas “Tweet This”, arba naudojasi Facebook, pasirinkdamas "Patinka" arba komentuodamas, atitinkama informacija bus perduota tiesiogiai iš vartotojo naršyklės į tinklą ir ten bus išsaugota. Be to, bus perduoti ir išsaugoti papildomi asmens duomenys, pavyzdžiui, vartotojo IP adresas, asmeniniai naršyklės nustatymai ir kiti parametrai.

Jei esate tam tikro tinklo vartotojas ir nenorite, kad jame būtų renkama informacija apie Jus per mūsų svetainę ir ši informacija susiejama su duomenimis, kuriuos tinklas jau yra apie Jus surinkęs, prašome uždaryti šią svetainę, atjungti savo vartotojo paskyrą atitinkamame tinkle ir pakartotinai prisijunkite prie mūsų svetainės.

Jei nesate tinklo vartotojas arba atsijungėte nuo tinklo prieš apsilankydami mūsų svetianėje, vis tiek gali būti, kad tinklas bent jau atpažins Jūsų IP adresą ir jį išsaugos. Pažymime, kad šia informacija jau bus apsikeista, kai Jūs prisijungsite prie mūsų svetainės, nepaisant to, ar Jūs jungėtės per įskiepius, ar ne.

Tinklo statistiniai įrankiai, atranka

Google Analytics

Šioje svetainėje naudojamas Google Analytics - tinklo analizės paslauga, kurią teikia Google Inc., 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV ("Google"). Google Analytics naudoja slapukus, t.y tekstinius failus, saugomus Jūsų kompiuteryje ir leidžiančius analizuoti, kaip Jūs naudojatės mūsų tinklalapiu. Slapuko generuojama informacija yra paprastai perduodama į Google serverį JAV ir ten saugoma. Google laikosi ES-JAV Privatumo apsaugos sutarties ir yra registruota JAV Prekybos departamento 's (daugiau informacijos ir norėdami registruotis, apsilankykite www.privacyshield.gov). Vis dėlto, jei šiame tinklalapyje yra įjungta IP anonimiškumo funkcija, Jūsų IP adresas bus sutrumpintas Europos sąjungos valsybių narių teritorijoje ar kitose šalyse, kurios yra pasirašę Europos ekonominės erdvės sutartį. Tik išskirtiniais atvejais Jūsų pilnas IP adresas bus siunčiamas į Google serverį JAV ir sutrumpinamas ten. Google naudoja šią informaciją, kad galėtume įvertinti, kaip Jūs naudojatės mūsų tinklalapiu ir generuoti ataskaitas apie tinklalapio veiklas, bei teikti kitas paslaugas, susijusias su tinklalapio ir interneto naudojimu.

Pažymime, kad naudojame kodą "ga('set', 'anonymizeIp', true);” siekdami užtikrinti anonimišką IP adresų rinkimą (taip vadinamą IP maskavimą). Tai reiškia, kad IP adresai yra apdorojami sutrumpinta forma, tokiu būdu tiesioginė nuoroda į asmens duomenis negalima.

Jūs bet kada galite atsisakyti slapukų, naudodamiesi savo naršyklės nustatymais. Vis dėlto, pažymime, kad atsisakius slapukų, negalėsite naudotis tam tikromis ar visomis mūsų svetainės funkcijomis. Be to, galite neleisti Google rinkti slapuko generuojamus duomenis apie tai, kaip Jūs naudojatės svetaine (įskaitant ir IP adresą) bei drausti Google tuos duomenis apdoroti parsisiunčiant ir instaliuojant naršyklės įskiepį iš tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Daugiau informacijos apie Google Analytics privatumo politiką rasite: google.com/intl/en/analytics/privacyoverview.html.

Facebook-Pixel - remarketingas / pakartotinė rinkodara

Mes naudojame elektroninės pakartotinės rinkodaros technologijas, tokias kaip Facebook's Facebook Pixel, 1601 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, JAV. Šios technologijos mums suteikia galimybę siųsti elektroninę reklamą būtent tiems vartotojams, kurie jau domisi mūsų produktais per mūsų partnerių ' tinklalapius. Šiam tikslui mūsų svetainėse įdiegiamas taip vadinamas pikselių skaičiavimas. Jungiantis prie mūsų puslapių, nustatomas ryšys tarp Jūsų naršyklės ir Facebook serverio skaičiuojant pikselius. Tai leidžia Facebook susieti Jūsų apsilankymą mūsų puslapiuose su Jūsų Facebook paskyra (jei yra) ir įsitikinti, ar Facebook reklamos buvo sėkmingos. Tai tarnauja statistiniams ir rinkos tyrimams. Mes neturime tikslios informacijos apie į Facebook perduotų duomenų turinį ir jo panaudojimą, tačiau, naudodamiesi tokiais įrankiais, mes užtikriname, kad be IP adreso mūsų partneriai negauna jokių kitų duomenų, pavyzdžiui, mūsų vartotojų el. pašto adresų ar telefono numerių. Daugiau informacijos apie "Facebook Pixel" privatumo politiką galite rasti facebook.com/about/privacy/.

Jei nenorite naudotis tokiu slapuku, galite atsisakyti naudoti pakartotinės rinkodaros technologijas. Jei esate Facebook vartotojas, šį nustatymą galite atlikti tiesiog savo paskyroje. Tai nuoroda į šį nustatymą: facebook.com/ads/website_custom_audiences/. Jei nesate Facebook vartotojas, galite nustatyti slapuko išjungimą naršyklėje, naudojantis youronlinechoices.com.

Google "Doubleclick"

Šiame tinklalapyje naudojama "Doubleclick", paslauga, kurią teikia Google Inc., 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV ("Google"). Google "Doubleclick" naudoja slapukus, kad Jūs matytumėte Jums skirtas reklamas. Jūsų naršyklei priskiriamas pseudoniminis identifikacinis numeris (ID), siekiant patikrinti, kurios reklamos buvo rodytos Jūsų naršyklėje ir kurios iš jų buvo peržiūrėtos. Slapukuose nėra jokios asmeninės informacijos. Naudodamas "Doubleclick", slapukas leidžia Google ir susijusiems tinklalapiams aptarnauti tik tas reklamas, kurios buvo ankstesnėse paieškose mūsų ar kituose tinklalapiuose. Slapuko generuojama informacija yra Google perduodama vertinimui į serverį JAV ir ten saugoma. Google perduoda duomenis trečioms šalims tik vadovaujantis teisės aktais arba duomenų apdorojimo sąryšių kontekste.

Naudodamiesi mūsų svetaine Jūs sutinkate, kad Google apdorotų apie Jus surinktus duomenis aukščiau minėtu būdu ir tikslu. Jūs bet kada savo naršyklės nustatymuose galite išjungti slapukus. Be to, Jūs galite pasirinkti dažniausiai naudojamų naršyklių nustatymus, kad būtumėte informuotas apie slapukų nustatymus ir galėtumėte nuspręsti, ar juos naudoti, ar atsisakyti tam tikrais atvejais, ar visiškai. Vis dėlto, pažymime, kad atsisakius slapukų, negalėsite naudotis tam tikromis ar visomis mūsų svetainės funkcijomis. Be to, galite neleisti Google rinkti slapuko generuojamus duomenis apie tai, kaip Jūs naudojatės svetaine (įskaitant ir IP adresą) bei drausti tuos duomenis apdoroti parsisiunčiant ir instaliuojant naršyklės įskiepį, naudojantis "DoubleClick" deaktyvacijos nuoroda support.google.com/ads/answer/7395996?hl=en. Be to, galite atsisakyti "DoubleClick" slapukų, naudodamiesi reklamos nustatymais Google adssettings.google.com arba Skaitmeninės reklamos aljanso (Digital Advertising Alliance) tinklalapyje youronlinechoices.com.

Optimizely

Šioje svetainėje yra naudojamas "Optimizely" - tinklo analizės paslauga, kurią teikia Optimizely, Inc. "Optimizely" naudoja slapukus, tekstinius failus, saugomus Jūsų kompiuteryje, leidžiančius analizuoti, kaip Jūs naudojatės mūsų tinklalapiu. Slapuko generuojama informacija yra perduodama ir saugoma "Optimizely" serveryje JAV. Vis dėlto, jei šiame tinklalapyje yra įjungta IP anonimiškumo funkcija, Jūsų IP adresas bus sutrumpintas Europos sąjungos valsybių narių teritorijoje ar kitose šalyse, kurios yra pasirašę Europos ekonominės erdvės sutartį. Tik išskirtiniais atvejais Jūsų pilnas IP adresas bus siunčiamas į "Optimizely" serverį JAV ir sutrumpinamas ten. "Optimizely" naudoja šią informaciją, kad galėtume įvertinti, kaip Jūs naudojatės mūsų tinklalapiu ir generuoti ataskaitas apie tinklalapio veiklas. Iš Jūsų naršyklės "Optimizely" siunčiamas IP adresas nebus siejamas su kitais "Optimizely" duomenimis. Jūs bet kada savo naršyklės nustatymuose galite išjungti slapukus. Vis dėlto, pažymime, kad atsisakius slapukų, negalėsite naudotis tam tikromis ar visomis mūsų svetainės funkcijomis. Be to, galite neleisti "Optimizely" rinkti slapuko generuojamus duomenis apie tai, kaip Jūs naudojatės svetaine (įskaitant ir IP adresą) bei drausti tuos duomenis apdoroti, naudojantis instrukcijomis optimizely.com/opt_out.

Duomenų saugumas

"FUJIFILM" imasi atitinkamų techninių ir organizacinių saugos priemonių tam, kad apsaugotų Jūsų asmens duomenis nuo neteisėto panaudojimo ar praradimo. Jūsų asmens duomenys yra saugomi saugioje viešai neprieinamoje operacinėje aplinkoje. Visi Jūsų asmens duomenys, pateikti registruojantis ar naudojantis personalizuotomis paslaugomis, bus perduoti užšifruoti, kad jokia trečia šalis negalėtų jais pasinaudoti.

Duomenų perdavimas, eksportas ir apdorojimas už ES/EEE ribų

Duomenys nebus perduoti jokiai trečiai šaliai, kuri nepriklauso "FUJIFILM" grupei. Mūsų svetainės vartotojų iš ne ES/EEE šalių asmens duomenys gali būti perduoti "FUJIFILM" filialams arba platintojams, esantiems už ES/EEE ribų, atsakingiems už atitinkamą produktą ar paslaugą ir regioną.

Kitos nuorodos

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines. Atkreipiame dėmesį, kad "FUJIFILM" nėra atsakinga už kitų tokių svetainių privatumo praktiką. Mes raginame savo vartotojus tuo domėtis, kai jie palieka vieną iš mūsų svetainių, ir perskaityti privatumo pranešimus visų svetainių, kurios renka asmens duomenis. Ši privatumo politika yra taikoma tik tai informacijai, kuri renkama mūsų svetainėse.

Kita informacija ir kontaktai, informacija, taisymai, blokavimas ir panaikinimas.

Galite susisiekti su mūsų Duomenų valdytoju, naudodamieji šia kontaktine informacija:

El. paštas: uzsakymai@fujifilm.lt

Jūs turite teisę reikalauti, kad mes suteiktume prieigą prie, pataisytume arba panaikintume Jūsų asmens duomenis, arba apriboti Jūsų asmens duomenų apdorojimą, arba prieštarauti tokiam apdorojimui bei duomenų perdavimui, vadovaujantis BDAR ir kitais atitinkamais įstatymais. Prašome kreiptis aukščiau nurodytu adresu arba el. paštu.

Jūs turite teisę pateikti skundą kartu su kompetentinga priežiūros institucija pagal BDAR ir galiojančius įstatymus, jei manote, kad Jūsų asmens duomenų apdorojimas pažeidžia BDAR. Šiuo tikslu galite kreiptis į atitinkamą savo šalies, ES narės, arba tariamo pažeidimo vietos priežiūros instituciją.

"FUJIFILM" pasilieka teisę keisti, taisyti arba atnaujinti šią privatumo politiką. Jei nuspręsime pakeisti savo privatumo politiką, mes ją paviešinsime. Pakartotinai lankantis mūsų tinklalapyje, maloniai prašome iš naujo peržiūrėti privatumo politiką dėl galimų pakeitimų, nes nuolatos naudodamiesi mūsų tinklalapiu esant paviešintiems atnaujinimams, Jūs sutinkate, kad mes naudotume Jūsų informaciją, vadovaudamiesi pakeista, pataisyta arba atnaujinta privatumo politika.